Podział majątku Gdańsk

Kancelaria » Sprawy rodzinne » Podział majątku

Adwokat Zbigniew Chojaczyk oferuje kompleksową pomoc prawną w prowadzeniu spraw o podział majątku wspólnego po rozwiązaniu małżeństwa jak i przy rozwiązywaniu spółki cywilnej. Są to jedne z najbardziej skomplikowanych spraw. W czasie trwania związku małżonkowie często dorabiają się znacznego majątku. W jego skład mogą wchodzić rzeczy takie jak samochód czy mieszkanie, ale również firma, udziały w spółce, akcje, wierzytelności, udziały w nieruchomościach itd. 

W toku sprawy o podział majątku wspólnego małżonków konieczne jest również rozliczenie wszelkiego rodzaju nakładów z majątku wspólnego małżonków na ich majątki osobiste i odwrotnie - środków pochodzących z majątków osobistych małżonków (środki sprzed zawarcia związku, darowizny, spadki) na majątek wspólny. Jedną z najważniejszych kwestii w tego typu sprawach jest prawidłowe zgłoszenie wszystkich elementów majątku wspólnego oraz wszystkich roszczeń jakie przysługują małżonkom w sprawie o dział. Dopiero pełna wiedza o swoich prawach i prawach drugiej strony może dać podstawę do podejmowania najbardziej korzystnych decyzji procesowych.

Przeczytaj również: sprawy rodzinne

Adwokat Zbigniew Chojaczyk posiada wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw. Oferuje pomoc zarówno na etapie przedsądowych negocjacji jak i w toku procesu sądowego.

Jak mogę Ci pomóc?

22 lata doświadczenia

Google maps

Opinie o mnie

Opinie moich klientów, (23 opinie) 4.6
4.6/5
Napisz do mnie

Potrzebujesz pomocy prawnej?

    Artykuły eksperckie

    Artykuły ekspercki na temat spraw rodzinnych

    To Top
    Call Now Button