PANEL KLIENTA LOGOWANIE
 
 
ul. Grunwaldzka 24/7, 80-229 Gdańsk
 
+48 790 825 827
+48 790 608 200
(58) 719-45-63
 
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego w Szczecinie. Po zdaniu egzaminu sędziowskiego, aktualnie prowadzi Kancelarię Adwokacką w Gdańsku.

Sprawy karne

W zakresie obrony w sprawach karnych Adwokat Zbigniew Chojaczyk udziela pomocy prawnej na każdym etapie postępowania. W sytuacji gdy Klient jest pozbawiony wolności adwokat spotyka się z nim w areszcie śledczym albo zakładzie karnym.
 
W postępowaniu przygotowawczym prowadzonym prze policję, prokuraturę lub inny organ pomoc prawna polega miedzy innymi na przygotowaniu obrony, uczestnictwie w przesłuchaniach, oraz posiedzeniach w przedmiocie stosowania środków zapobiegawczych np. takich jak tymczasowe aresztowanie. Obrona obejmuje również sporządzanie pism procesowych, wniosków, środków odwoławczych.
 
W postępowaniu przed sądem obrońca wykonuje czynności jak wyżej, a ponadto reprezentuje Klienta na wszystkich rozprawach przed Sądem, aż do wydania wyroku. Wnosi zażalenia i apelacje od orzeczeń Sądu.
 
W postępowaniu wykonawczym obrońca przygotowuje miedzy innymi wnioski o udzielenie przerwy w karze, o udzielenie warunkowego przedterminowego zwolnienia, oraz reprezentuje Klienta na posiedzeniach Sądu.
Korzystanie z witryny www.adwokat-chojaczyk.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.