PANEL KLIENTA LOGOWANIE
 
 
ul. Grunwaldzka 24/7, 80-229 Gdańsk
 
+48 790 825 827
+48 790 608 200
(58) 719-45-63
 
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego w Szczecinie. Po zdaniu egzaminu sędziowskiego, aktualnie prowadzi Kancelarię Adwokacką w Gdańsku.

Polacy za granicą

Jeśli jest potrzeba przeprowadzenia postępowania sądowego w kraju a przebywają Państwo za granicą fakt ten co do zasady nie stoi na przeszkodzie prowadzeniu sprawy.
 
W ramach obowiązujących przepisów procedury cywilnej jeśli reprezentuje Państwa adwokat to w znacznej części spraw Państwa przyjazd do kraju nie jest konieczny. Adwokat Zbigniew Chojaczyk na podstawie udzielonego pełnomocnictwa i w ramach umowy może reprezentować Klientów przebywających za granicą przed sądami w Polsce. W takich sytuacjach dobrym sposobem komunikacji jest Internet. Możecie Państwo kontaktować się za pośrednictwem popularnego komunikatora Skype, oraz za pośrednictwem maila przesłać skany lub fotografie niezbędnych dokumentów. Mimo elektronicznych sposobów komunikacji podstawowe dokumenty współpracy takie jak pełnomocnictwo i umowa są sporządzane na piśmie i przesyłane pomiędzy stronami pocztą tradycyjną. Dotychczas Kancelaria Adwokacka udzielała pomocy prawnej Klientom między innymi z Norwegii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Anglii, Szkocji i USA.
Korzystanie z witryny www.adwokat-chojaczyk.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.